Knutsen, Nicolai Christian Grove (1839 - ) [no]

Knutsen, Nicolai Christian Grove (norwegian bokmål)

Personer Vestfoldmuseene (Vestfoldmuseene) [no]

Life role
Dataset owner
Vestfoldmuseene (Museum) [no] owns the information on this page
Last changed
03/02/2017 15:57:36
Published
Status

URI
http://kulturnav.org/f469d3fd-47a2-4f5e-914d-c78e133f39c4 | RDF/XML | JSON-LD
Name
Knutsen, Nicolai Christian Grove
Norwegian bokmål

First name
Nicolai Christian
Norwegian bokmål

Middle name
Grove
Norwegian bokmål

Last name
Knutsen
Norwegian bokmål

Alternative name
Nicolay
Norwegian bokmål

Birth
07/12/1839 Risør (Kommune) [no], ,

-Time
07/12/1839
-Place reference
Risør (Kommune) [no], ,
--Place
Norwegian bokmål
Life role
-Life role
Norwegian bokmål

Swedish

Estonian

Finnish

Danish

Norwegian nynorsk
Gender
Man
English

Norwegian bokmål

Man
Swedish

Estonian

German

Nationality

Norwegian bokmål

Swedish

Estonian




Norwegian nynorsk

Related to
Ths. Arbo Høeg & Co (Rederi) [no] Formell medeier 1886

-Other actor
Norwegian bokmål

-Specification
Formell medeier
Norwegian bokmål

-Timespan
1886
--Earliest time
1886
-Text
I. W. Prebensen og Wenche Grove - Litt om dem og deres slegt. Utgitt av barnebarn ved Hartvig Nissen. Kristiania 1920.
Norwegian bokmål
-Text
Folketelling 1900 for 0707 Larvik kjøpstad
Norwegian bokmål
-Text
Folketelling 1891 for 0707 Larvik kjøpstad
Norwegian bokmål
-Text
Folketelling 1885 for 0707 Larvik kjøpstad
Norwegian bokmål
DigitaltMuseum
021037266968
-Id
021037266968
-System
DigitaltMuseum