Dinesen, Robert (1874 - 1972) [no]

Dinesen, Robert (norwegian bokmål)

Scenekunst (Oslo Museum) [no]

Life role
Dataset owner
Oslo Museum (Museum) [no] owns the information on this page
Contact information
Vegard Skuseth, Oslo museum [no]
Last changed
08/05/2017 15:20:14
13/07/2019 04:09:43
Published
Status

URI
http://kulturnav.org/153529a7-c7d7-4d60-b98b-4861d13d56f0 | RDF/XML | JSON-LD
Name
Dinesen, Robert
Norwegian bokmål

First name
Robert
Norwegian bokmål

Last name
Dinesen
Norwegian bokmål

Other name
Dinesen, Robert Theodor Louis Camillo fullt navn

-Name
Dinesen, Robert Theodor Louis Camillo
Norwegian bokmål

-Specified
fullt navn
Norwegian bokmål

Reinert, Robert også kjent som

-Name
Reinert, Robert
Norwegian bokmål

-Specified
også kjent som
Norwegian bokmål

Birth
1874

-Time
1874
Death
1972

-Time
1972
Life role
-Life role
English

Norwegian bokmål

Swedish

Estonian

Finnish

-Life role
English

Norwegian bokmål

Swedish

Estonian

Finnish

-Life role
English

Norwegian bokmål

Swedish

Finnish

-Life role
English

Norwegian bokmål

Swedish

Finnish

Gender
Man
English

Norwegian bokmål

Man
Swedish

Estonian

Nationality

Norwegian bokmål

Swedish

Occupation
filmregissør

-Occupation specification
filmregissør
Norwegian bokmål

manuskriptforfatter

-Occupation specification
manuskriptforfatter
Norwegian bokmål

sanger

-Occupation specification
sanger
Norwegian bokmål

skuespiller

-Occupation specification
skuespiller
Norwegian bokmål