Justismuseet [no] - Deprecated

Other languages: Justismuseet (norwegian bokmål)

Kulturorganisasjoner (Kulturdirektoratet) [no]

Description
Justismuseet har til formål å synliggjøre hvordan lov og rett alltid har vært, og alltid vil være, nødvendig for at et samfunn skal kunne fungere. [no]
Dataset owner
Arts Council Norway owns the information on this page
Last changed
19/03/2024 21:31:27
15/08/2020 10:37:08
Deprecated
Status

URI
Needs to be published, before URI is available
Name
Justismuseet
Norwegian bokmål

Other name
Norsk rettsmuseum [no] -

-Name
Norsk rettsmuseum
Norwegian bokmål
Description
Justismuseet har til formål å synliggjøre hvordan lov og rett alltid har vært, og alltid vil være, nødvendig for at et samfunn skal kunne fungere.
Norwegian bokmål

Store norske leksikon

Place reference
Trøndelag (Fylke) [no], Trondheim [no], Kongens gate 97, 7012 Trondheim, Norge [no]

-Place
Norwegian bokmål


-Specified
Trondheim
Norwegian bokmål

-Place (text)
Kongens gate 97, 7012 Trondheim, Norge
Norwegian bokmål
Geodata
63.43014, 10.37818, - WGS 84 (EPSG:4326)

-Reference system

Norwegian bokmål


-Latitude (Northing)
63.43014
-Longitude (Easting)
10.37818