Lindvere, Artur (1884 - ) [et]

Lindvere, Artur (estonian)

Biographical Database of Estonian Photographers (Estonian Photographic Heritage Society)

Life role
Dataset owner
Estonian Photographic Heritage Society owns the information on this page
License
Public Domain Dedication (CC0) applies to the information on this page and not any works/objects created by the actor
Last changed
07/09/2017 06:33:13
Published
Status

URI
http://kulturnav.org/e34ebc2f-55ab-4767-970c-f496145af78c | RDF/XML | JSON-LD
Name
Lindvere, Artur
Estonian

First name
Artur
Estonian

Last name
Lindvere
Estonian

Other name
Reinbaum

-Name
Reinbaum
Estonian

Birth
20.03.1884 Tartu
Tartu Tööoskusamet ERA.3167.1.4032, leht 5

-Time
20.03.1884
-Place reference
Tartu

--Place (text)
Tartu
Estonian
-Source
Tartu Tööoskusamet ERA.3167.1.4032, leht 5
Estonian
Life role
Photographer 1922 1940?

-Life role
English

Norwegian bokmål

Swedish

Estonian

Finnish

Spanish

Dutch

-Timespan
1922 1940?

--Earliest time
1922
--Latest time
1940?
Gender
Man
English

Norwegian bokmål

Man
Swedish

Estonian

Biography

isa - Jaan Reinbaum (sünd. 15.08.1858); ema - Leena Reinbaum (sünd. Laurits 14.07.1859); 1. abikaasa - Maria Lindfors (20.05.1871-27.10.1936), abiellusid 16.07.1916 Peterburis; 2. abikaasa - Eliisabet Lindvere (sünd. Viss 01.11.1889), abiellusid 19.06.1937 Tartus.

Biograafia viide: Tartu Tööoskusamet ERA.3167.1.6254, leht 5

Estonian

Activity
Töötas fotostuudios
1922- Armin Lompi fotostuudio Tartus, Ülikooli tn. 3 (töötas seal selli e. õppinud töölise staatuses)
Tartu Tööoskusamet ERA.3167.1.4032, leht 1

-Type of activity
Töötas fotostuudios
Estonian

-Description
1922- Armin Lompi fotostuudio Tartus, Ülikooli tn. 3 (töötas seal selli e. õppinud töölise staatuses)
Estonian

-Source
Tartu Tööoskusamet ERA.3167.1.4032, leht 1
Estonian
Education
30.08.1898-30.08.1901 õppis fotograafiat A. Stadeni fotoäris, Tartus

-Description
30.08.1898-30.08.1901 õppis fotograafiat A. Stadeni fotoäris, Tartus
Estonian

Residence
1910-1914 Tartu, Kastani tn; 1914-1921 Venemaa, Peterburi; 1921- Tartu; -1936- Tartu, Kuu tn 12

-Description
1910-1914 Tartu, Kastani tn; 1914-1921 Venemaa, Peterburi; 1921- Tartu; -1936- Tartu, Kuu tn 12
Estonian

Note
27.12.1933 väljastati Tartu tööoskusameti fotograafia tööala õppinud töölise registreerimistunnistus nr 1055

(Märkuste viide: Tartu Tööoskusamet ERA.3167.1.4032, leht 2,3,5 (02.09.1937 vahetas endise nime nime Reinbaum uue nime Lindvere vastu))
Estonian

Reference
Tartu Tööoskusamet ERA.3167.1.4032
Estonian

Alternative id
Eestipiltnik: 755

-Id
755
-System
Eestipiltnik
Alternative id
Eestipiltnik: 755

-Id
755
-System
Eestipiltnik
Alternative id
Eestipiltnik: 755

-Id
755
-System
Eestipiltnik