Aulestad [no]

Aulestad (norwegian bokmål)

Kulturorganisasjoner (KulturIT AS) [no]

Dataset owner
KulturIT AS (Selskap) [no] owns the information on this page
Last changed
03/08/2020 08:05:18
03/08/2020 08:05:28
Published
Status

URI
http://kulturnav.org/bf0a6525-4b62-4ccf-a293-d9bf6e174308 | RDF/XML | JSON-LD
Name
Aulestad
Norwegian bokmål

Alternative name
Bjørnstjerne Bjørnsons hjem Aulestad
Norwegian bokmål

Store norske leksikon

Coordinates
61.22022, 10.27265, - WGS 84 (EPSG:4326)

-Reference system

Norwegian bokmål


-Latitude (Northing)
61.22022
-Longitude (Easting)
10.27265
DigitaltMuseum
MH-A
-Id
MH-A
-System
DigitaltMuseum