Bloch, Ravn Thomas (1954 - ) [sv]

Bloch, Ravn Thomas (swedish)

Författarregister till Fataburen: Nordiska museets och Skansens årsbok (Nordiska museet) [sv]

Dataset owner
Nordiska museet (Museum) [sv] owns the information on this page
Last changed
04/09/2020 10:02:57
Published
Status

URI
http://kulturnav.org/fd8b4166-044f-4220-af72-5cd150d5388c | RDF/XML | JSON-LD
Name
Bloch, Ravn Thomas
Swedish

First name
Thomas
Swedish

Last name
Ravn
Swedish

Other name
Ravn Thomas Bloch [sv] - Naturlig namnform [sv]

-Name
Ravn Thomas Bloch
Swedish

-Specified
Naturlig namnform
Swedish
Birth
31/03/1954

-Time
31/03/1954
DigitaltMuseum
021038487574
-Id
021038487574
-System
DigitaltMuseum