Linden, Ivarsson Anna-Stina (1951 - ) [sv]

Linden, Ivarsson Anna-Stina (swedish)

Författarregister till Fataburen: Nordiska museets och Skansens årsbok (Nordiska museet) [sv]

Dataset owner
Nordiska museet (Museum) [sv] owns the information on this page
Last changed
10/12/2019 15:21:29
Published
Status

URI
http://kulturnav.org/fd5ff205-d400-4188-b443-f9638fb49f27 | RDF/XML | JSON-LD
Name
Linden, Ivarsson Anna-Stina
Swedish

Other name
Ivarsson Anna-Stina Linden [sv] - Naturlig namnform [sv]

-Name
Ivarsson Anna-Stina Linden
Swedish

-Specified
Naturlig namnform
Swedish
Birth
1951

-Time
1951