Hammarlund-Larsson, Cecilia (1954 - ) [sv]

Hammarlund-Larsson, Cecilia (swedish)

Författarregister till Fataburen: Nordiska museets och Skansens årsbok (Nordiska museet) [sv]

Dataset owner
Nordiska museet (Museum) [sv] owns the information on this page
Last changed
10/12/2019 15:20:18
Published
Status

URI
http://kulturnav.org/fcf69aa1-90df-4d30-96e5-6998e3d1cdf2 | RDF/XML | JSON-LD
Name
Hammarlund-Larsson, Cecilia
Swedish

Other name
Cecilia Hammarlund-Larsson [sv] - Naturlig namnform [sv]

-Name
Cecilia Hammarlund-Larsson
Swedish

-Specified
Naturlig namnform
Swedish
Birth
1954

-Time
1954