Aukland (Befolket sted) [no]

Aukland (norwegian bokmål)

Norske stedsnavn [no]

Published
Status

URI
http://kulturnav.org/e0e597c1-be08-4245-b3ac-adc0616ac89c | RDF/XML | JSON-LD | GeoJSON
Name
Aukland
Norwegian bokmål

Alternative name
Økland
Norwegian bokmål

Place type
English

Norwegian bokmål


Estonian

Specified place type
Norwegian bokmål

Coordinates
59.195, 5.429, - WGS 84 (EPSG:4326)

-Reference system

Norwegian bokmål


-Latitude (Northing)
59.195
-Longitude (Easting)
5.429
Is Part Of
English
English
               Bokn (Kommune) [no] - Municipality (Norway)
English

Sentralt stedsnavnregister (SSR)
23961

-Id
23961
-System
Sentralt stedsnavnregister (SSR)
Editorial note
Alternativ id: Sentralt stedsnavnregister (SSR). Alternativ ID er ikke lenger korrekt, da identifikator har endret seg siden den ble lastet ned fra SSR.
Norwegian bokmål