Martinius, Birgitta (1967 - ) [sv]

Martinius, Birgitta (swedish)

Författarregister till Fataburen: Nordiska museets och Skansens årsbok (Nordiska museet) [sv]

Dataset owner
Nordiska museet (Museum) [sv] owns the information on this page
Last changed
10/12/2019 15:21:30
Published
Status

URI
http://kulturnav.org/da7a342d-e007-4484-93be-8c077cc8ef85 | RDF/XML | JSON-LD
Name
Martinius, Birgitta
Swedish

Other name
Birgitta Martinius [sv] - Naturlig namnform [sv]

-Name
Birgitta Martinius
Swedish

-Specified
Naturlig namnform
Swedish
Birth
1967

-Time
1967