Alneflua (Befolket sted) [no] Place holder

Alneflua (norwegian bokmål)

Norske stedsnavn (Eksterne data) [no]


URI
http://kulturnav.org/9e82e611-17f6-4482-9a83-bceca7dd6950
Name
Alneflua
Norwegian bokmål

Alternative name
Alnefluene
Norwegian bokmål

Place type
English

Norwegian bokmål


Estonian

Coordinates
58.982, 10.934, - WGS 84 (EPSG:4326)

-Reference system

Norwegian bokmål


-Latitude (Northing)
58.982
-Longitude (Easting)
10.934
Is Part Of
English
English
English

Sentralt stedsnavnregister (SSR)
1180727

-Id
1180727
-System
Sentralt stedsnavnregister (SSR)