Brekke, Nils Georg (1938 - ) [sv]

Brekke, Nils Georg (swedish)

Författarregister till Fataburen: Nordiska museets och Skansens årsbok (Nordiska museet) [sv]

Dataset owner
Nordiska museet (Museum) [sv] owns the information on this page
Last changed
10/12/2019 15:20:12
Published
Status

URI
http://kulturnav.org/8a4b9d8b-b8bd-42bf-b77b-3fd253e6df73 | RDF/XML | JSON-LD
Name
Brekke, Nils Georg
Swedish

Other name
Nils Georg Brekke [sv] - Naturlig namnform [sv]

-Name
Nils Georg Brekke
Swedish

-Specified
Naturlig namnform
Swedish
Birth
1938

-Time
1938