Söderlind-Myrdal, Ingrid (1950 - ) [sv]

Söderlind-Myrdal, Ingrid (swedish)

Författarregister till Fataburen: Nordiska museets och Skansens årsbok (Nordiska museet) [sv]

Dataset owner
Nordiska museet (Museum) [sv] owns the information on this page
Last changed
10/12/2019 15:21:01
Published
Status

URI
http://kulturnav.org/85b52a6f-b05e-4c1d-b48f-1f196b59f7ac | RDF/XML | JSON-LD
Name
Söderlind-Myrdal, Ingrid
Swedish

Other name
Ingrid Söderlind-Myrdal [sv] - Naturlig namnform [sv]

-Name
Ingrid Söderlind-Myrdal
Swedish

-Specified
Naturlig namnform
Swedish
Birth
1950

-Time
1950