Allerud (Forlatt sted) [no] Place holder

Allerud (norwegian bokmål)

Norske forlatte steder (Eksterne data) [no]


URI
http://kulturnav.org/694ef20c-3663-4e29-ac1c-a983a148f1b0
Name
Allerud
Norwegian bokmål

Alternative name
Alerud
Norwegian bokmål

Place type
Norwegian bokmål


Specified place type
Norwegian bokmål

Coordinates
59.49494, 11.71598, - WGS 84 (EPSG:4326)

-Reference system

Norwegian bokmål


-Latitude (Northing)
59.49494
-Longitude (Easting)
11.71598
Is Part Of
English
English
English

Sentralt stedsnavnregister (SSR)
48481

-Id
48481
-System
Sentralt stedsnavnregister (SSR)