Life role
Dataset owner
Estonian Photographic Heritage Society owns the information on this page
License
Public Domain Dedication (CC0) applies to the information on this page and not any works/objects created by the actor
Last changed
22/06/2020 07:35:05
Published
Status

URI
http://kulturnav.org/69120ff5-90c0-4b0c-972d-dfd4a69a344a | RDF/XML | JSON-LD
Name
Kepnik, Ida
Estonian

First name
Ida
Estonian

Last name
Kepnik
Estonian

Other name
Laul

-Name
Laul
Estonian
Birth
09/04/1899

-Time
09/04/1899
Life role
Photographer 1925 1940?

-Life role
English

Norwegian bokmål

Swedish

Estonian

Finnish

Spanish

Dutch

-Timespan
1925 1940?
--Earliest time
1925
--Latest time
1940?
Gender
English

Norwegian bokmål

Swedish

Estonian

Biography

abikaasa - Aleksander Kepnik (kiirfotograaf)

Biograafia viide: Valga Tööoskusamet ERA.4058.1.102, leht 4

Estonian

Occupation
fotograaf, kiirfotograaf; töötas koos oma abikaasa Aleksander Kepnikuga

-Description
fotograaf, kiirfotograaf; töötas koos oma abikaasa Aleksander Kepnikuga
Estonian
Activity
Töötas fotostuudios
1925-1936- Võru
Valga Tööoskusamet ERA.4058.1.102, leht 1,2,6

-Type of activity
Töötas fotostuudios
Estonian

-Description
1925-1936- Võru
Estonian

-Source
Valga Tööoskusamet ERA.4058.1.102, leht 1,2,6
Estonian
Pildistamistööd
1933 ja 1935 auhinnati tema fototöid Võru Põllumeeste Seltsi näitusel
Valga Tööoskusamet ERA.4058.1.102

-Type of activity
Pildistamistööd
Estonian

-Description
1933 ja 1935 auhinnati tema fototöid Võru Põllumeeste Seltsi näitusel
Estonian

-Source
Valga Tööoskusamet ERA.4058.1.102
Estonian
Education
õppis fotograafiat piltnikust abikaasa Aleksander Kepniku juhendamisel

-Description
õppis fotograafiat piltnikust abikaasa Aleksander Kepniku juhendamisel
Estonian
Residence
1925-1936- Võru, Tartu tn. 16a

-Description
1925-1936- Võru, Tartu tn. 16a
Estonian
Note
20.05.1936 väljastati Valga tööoskusameti kiirfoto tööala õppinud töäölise registreerimistunnistus nr 1326

(Märkuste viide: Valga Tööoskusamet ERA.4058.1.102, leht 1,5)
Estonian

Reference
Valga Tööoskusamet ERA.4058.1.102
Estonian

Eestipiltnik
891
-Id
891
-System
Eestipiltnik