Dønna Museum (Museum) [no]

Dønna Museum (norwegian bokmål)

Kulturorganisasjoner (Kulturrådet) [no]

Type
Dataset owner
Kulturrådet [no] owns the information on this page
Last changed
16/09/2020 15:11:43
Published
Status

URI
http://kulturnav.org/2dff0e6f-bda3-4888-86da-375d3d09ccf8 | RDF/XML | JSON-LD | GeoJSON
Name
Dønna Museum
Norwegian bokmål

Alternative name
Nordvika Gamle Handelssted
Norwegian bokmål

Type
English

Norwegian bokmål

Swedish

Norwegian nynorsk

Place reference
Nordland (Fylke) [no], Dønna [no], Dønnaveien, 8820, 8820 Dønna, Norge [no]

-Place
Norwegian bokmål

-Specified
Dønna
Norwegian bokmål

-Place (text)
Dønnaveien, 8820, 8820 Dønna, Norge
Norwegian bokmål
Coordinates
66.12102, 12.50307, - WGS 84 (EPSG:4326)

-Reference system

Norwegian bokmål


-Latitude (Northing)
66.12102
-Longitude (Easting)
12.50307