Nilsson, Skans Torsten (1924 - ) [sv]

Nilsson, Skans Torsten (swedish)

Författarregister till Fataburen: Nordiska museets och Skansens årsbok (Nordiska museet) [sv]

Dataset owner
Nordiska museet (Museum) [sv] owns the information on this page
Last changed
10/12/2019 15:21:31
Published
Status

URI
http://kulturnav.org/25079586-a0a1-4697-8735-48e3306cd233 | RDF/XML | JSON-LD
Name
Nilsson, Skans Torsten
Swedish

Other name
Skans Torsten Nilsson [sv] - Naturlig namnform [sv]

-Name
Skans Torsten Nilsson
Swedish

-Specified
Naturlig namnform
Swedish
Birth
1924

-Time
1924