Alvum (Befolket sted) [no] Place holder

Alvum (norwegian bokmål)

Norske bruk och boliger (Eksterne data) [no]


URI
http://kulturnav.org/119fc3f2-af85-4165-8145-3bd2b4a43469
Name
Alvum
Norwegian bokmål

Alternative name
Alvheim
Norwegian bokmål

Place type
English

Norwegian bokmål


Estonian

Specified place type
Norwegian bokmål

Coordinates
59.64348, 10.90251, - WGS 84 (EPSG:4326)

-Reference system

Norwegian bokmål


-Latitude (Northing)
59.64348
-Longitude (Easting)
10.90251
Is Part Of
English
English
               Ski (Kommune) [no] - Municipality (Norway)
English

Sentralt stedsnavnregister (SSR)
60552

-Id
60552
-System
Sentralt stedsnavnregister (SSR)