Rostin, Florentine (1885? - 1916?) [no]

Rostin, Florentine (norwegian bokmål)

Personer Museene i Sør-Trøndelag (Museene i Sør-Trøndelag AS (MIST)) [no]

Description
(født ca. 1885 - antatt død omkring 1916, under borgerkrigen i Russland.) [no]
Dataset owner
Museene i Sør-Trøndelag AS (MIST) (Museum) [no] owns the information on this page
Last changed
06/08/2020 11:25:22
17/10/2020 07:18:01
Published
Status

URI
http://kulturnav.org/0e0e497b-2e8f-411b-b7a6-ac21d983204a | RDF/XML | JSON-LD
Name
Rostin, Florentine
Norwegian bokmål

First name
Florentine
Norwegian bokmål

Last name
Rostin
Norwegian bokmål

Alternative name
Florentina Rostin
Norwegian bokmål

Description
(født ca. 1885 - antatt død omkring 1916, under borgerkrigen i Russland.)
Norwegian bokmål

Birth
1885?

-Time
1885?
Death
1916?

-Time
1916?
Sibling of
Norwegian bokmål

Norwegian bokmål

Norwegian bokmål

Norwegian bokmål

Norwegian bokmål

Norwegian bokmål

Norwegian bokmål


-Other actor
Norwegian bokmål
-Other actor
Norwegian bokmål

-Specification
Datter av
Norwegian bokmål
-Other actor
DigitaltMuseum
021038550511
-Id
021038550511
-System
DigitaltMuseum