Rostin, Serafima (1899 - 1946) [no]

Rostin, Serafima (norwegian bokmål)

Personer Museene i Sør-Trøndelag (Museene i Sør-Trøndelag AS (MIST)) [no]

Dataset owner
Museene i Sør-Trøndelag AS (MIST) (Museum) [no] owns the information on this page
Last changed
31/07/2020 06:52:12
28/11/2020 10:29:46
Published
Status

URI
http://kulturnav.org/b0defb57-728e-4c59-877d-4a6433091a48 | RDF/XML | JSON-LD
Name
Rostin, Serafima
Norwegian bokmål

Alternative name
Michailovna
Norwegian bokmål

Birth
1899

-Time
1899
Death
1946

-Time
1946
Sibling of
Norwegian bokmål

Norwegian bokmål


Norwegian bokmål

Norwegian bokmål

Norwegian bokmål

Norwegian bokmål


DigitaltMuseum
021038557598
-Id
021038557598
-System
DigitaltMuseum