Paalmann, Hendrik (1865 - ) [et]

Paalmann, Hendrik (estonian)

Biographical Database of Estonian Photographers (Estonian Photographic Heritage Society)

Life role
Dataset owner
Estonian Photographic Heritage Society owns the information on this page
License
Public Domain Dedication (CC0) applies to the information on this page and not any works/objects created by the actor
Last changed
07/09/2017 06:33:32
Published
Status

URI
http://kulturnav.org/e5a6e59b-1cef-47f5-b484-f0b987d5d093 | RDF/XML | JSON-LD
Name
Paalmann, Hendrik
Estonian

First name
Hendrik
Estonian

Last name
Paalmann
Estonian

Other name
Hindrek

-Name
Hindrek
Estonian

Birth
06.10.1865
Tallinna Tööoskusamet ERA.1569.1.2144, leht 3

-Time
06.10.1865
-Source
Tallinna Tööoskusamet ERA.1569.1.2144, leht 3
Estonian
Life role
Photographer 1894 1940?
Tallinna Tööoskusamet ERA.1569.1.2144, leht 1

-Life role
English

Norwegian bokmål

Swedish

Estonian

Finnish

Spanish

Dutch

-Timespan
1894 1940?

--Earliest time
1894
--Latest time
1940?
-Source
Tallinna Tööoskusamet ERA.1569.1.2144, leht 1
Estonian

Gender
Man
English

Norwegian bokmål

Man
Swedish

Estonian

Occupation
fotograaf; 1894-1921 töötas fotograafina Kesk-Siberi raudtee ehitamisel ja hiljem Irkutskis; lühikest aega töötas fotograaf V. Lembergi juures Tallinnas; 1922 alustas iseseisvalt töötamist Tallinnas

-Description
fotograaf; 1894-1921 töötas fotograafina Kesk-Siberi raudtee ehitamisel ja hiljem Irkutskis; lühikest aega töötas fotograaf V. Lembergi juures Tallinnas; 1922 alustas iseseisvalt töötamist Tallinnas
Estonian

Activity
Töötas fotostuudios
1922- Tallinn
Tallinna Tööoskusamet ERA.1569.1.2144, leht 1

-Type of activity
Töötas fotostuudios
Estonian

-Description
1922- Tallinn
Estonian

-Source
Tallinna Tööoskusamet ERA.1569.1.2144, leht 1
Estonian
Education
Õppinud joonistamist Petrogradi (Peterburi) kunstikoolis;
Tallinna Tööoskusamet ERA.1569.1.2144

-Description
Õppinud joonistamist Petrogradi (Peterburi) kunstikoolis;
Estonian

-Source
Tallinna Tööoskusamet ERA.1569.1.2144
Estonian

Residence
-1934- Tallinn, Paldiski mnt 14a-4: -1937- Tallinn, Telliskivi 36-10
Tallinna Tööoskusamet ERA.1569.1.2144

-Description
-1934- Tallinn, Paldiski mnt 14a-4: -1937- Tallinn, Telliskivi 36-10
Estonian

-Source
Tallinna Tööoskusamet ERA.1569.1.2144
Estonian
Note
1910-1921 Siberi fotograafide seltsi esimees; 16.02.1938 Tallinna tööoskusameti fotograafia tööala õppinud töölise registreerimistunnistus nr 7078

(Märkuste viide: Tallinna Tööoskusamet ERA.1569.1.2144, leht 1,3)
Estonian

Reference
Tallinna Tööoskusamet ERA.1569.1.2144
Estonian