Krick, Julius (1840 - 1914) [et]

Krick, Julius (estonian)

Biographical Database of Estonian Photographers (Estonian Photographic Heritage Society)

Life role
Dataset owner
Estonian Photographic Heritage Society owns the information on this page
License
Public Domain Dedication (CC0) applies to the information on this page and not any works/objects created by the actor
Last changed
September 7, 2017 6:33:04 AM CEST
Published
Status

URI
http://kulturnav.org/d1129e02-87a7-48e7-96f4-255f9f03083d | RDF/XML | JSON-LD
Name
Krick, Julius
Estonian

First name
Julius
Estonian

Last name
Krick
Estonian

Other name
Julius Hugo Ferdinand

-Name
Julius Hugo Ferdinand
Estonian

Birth
18.06.1840 Narva
Liibek 2010, lk 109,137

-Time
18.06.1840
-Place reference
Narva

--Place (text)
Narva
Estonian
-Source
Liibek 2010, lk 109,137
Estonian
Death
24.11.1914 Narva

-Time
24.11.1914
-Place reference
Narva

--Place (text)
Narva
Estonian
Life role
Photographer 1868 1893?
Liibek 2010, lk 109

-Life role
English

Norwegian bokmål

Swedish

Estonian

Finnish

Spanish

Dutch

-Timespan
1868 1893?

--Earliest time
1868
--Latest time
1893?
-Source
Liibek 2010, lk 109
Estonian

Gender
Man
English

Norwegian bokmål

Man
Swedish

Estonian

Nationality

Norwegian bokmål

Swedish

Estonian

Biography

naine - Anna Getz (Fichte), abielu Narvas 1886; poeg - Arthur Hugo Woldemar (06.05.1868-07.10.1890)

Estonian

Occupation
maalermeister
Liibek 2010, lk 109

-Description
maalermeister
Estonian

-Source
Liibek 2010, lk 109
Estonian
Activity
Töötas fotostuudios
1868-1893- Kricki majas, Suur tn, Narva (varasem Th. Johni ateljee)

-Type of activity
Töötas fotostuudios
Estonian

-Description
1868-1893- Kricki majas, Suur tn, Narva (varasem Th. Johni ateljee)
Estonian

Residence
-1868-1893- Narva
Liibek 2010, lk 109,137

-Description
-1868-1893- Narva
Estonian

-Source
Liibek 2010, lk 109,137
Estonian
Has works/objects at
Esindusalbum Narva linna vaadete ja sündmustega 1890.aastatest,(sisaldab 26 fotot) Eesti Ajaloomuuseumi fotokogus, F11751:94-119.

-Set
Esindusalbum Narva linna vaadete ja sündmustega 1890.aastatest,(sisaldab 26 fotot) Eesti Ajaloomuuseumi fotokogus, F11751:94-119.
--Description
Esindusalbum Narva linna vaadete ja sündmustega 1890.aastatest,(sisaldab 26 fotot) Eesti Ajaloomuuseumi fotokogus, F11751:94-119.
Estonian

Note
Töötas koos poeg Arthur Hugo Woldemariga

(Märkuste viide: Liibek 2010, lk 109; Eesti Ajaloomuuseumi fotokogu, F11751:94-119)
Estonian

Reference
Tõnis Liibek, Fotograafiakultuur Eestis 1839-1895. Doktoritöö. Tallinna Ülikool, Kunstide Instituut, 2010
Estonian