Krischka, Konrad (1902 - ) [et]

Krischka, Konrad (estonian)

Biographical Database of Estonian Photographers (Estonian Photographic Heritage Society)

Life role
Dataset owner
Estonian Photographic Heritage Society owns the information on this page
License
Public Domain Dedication (CC0) applies to the information on this page and not any works/objects created by the actor
Last changed
September 7, 2017 6:33:04 AM CEST
Published
Status

URI
http://kulturnav.org/74d3a0e5-6ac4-4913-8f65-99388f8421fc | RDF/XML | JSON-LD
Name
Krischka, Konrad
Estonian

First name
Konrad
Estonian

Last name
Krischka
Estonian

Other name
Kriška

-Name
Kriška
Estonian

Birth
23.08.1902 Kuressaare

-Time
23.08.1902
-Place reference
Kuressaare

--Place (text)
Kuressaare
Estonian
Life role
Photographer 1925 1940?
Tallinna Tööoskusamet ERA.1569.1.2218, leht 2,8

-Life role
English

Norwegian bokmål

Swedish

Estonian

Finnish

Spanish

Dutch

-Timespan
1925 1940?

--Earliest time
1925
--Latest time
1940?
-Source
Tallinna Tööoskusamet ERA.1569.1.2218, leht 2,8
Estonian

Gender
Man
English

Norwegian bokmål

Man
Swedish

Estonian

Occupation
kiirfotograaf

-Description
kiirfotograaf
Estonian

Education
-1931 põllumajandusmasinate kursus; kiirfotograafiat õppis iseseivalt; 1927-1928 osales Tallinna Haridusseltsi fotokursustel (õppejõud: H. Wiekmann)

-Description
-1931 põllumajandusmasinate kursus; kiirfotograafiat õppis iseseivalt; 1927-1928 osales Tallinna Haridusseltsi fotokursustel (õppejõud: H. Wiekmann)
Estonian

Residence
-1937- Tallinn, Suur-Karjamaa 7-7; -1940- Tallinn, Tööstuse 79-7
Tallinna Tööoskusamet ERA.1569.1.2218, leht 1,7

-Description
-1937- Tallinn, Suur-Karjamaa 7-7; -1940- Tallinn, Tööstuse 79-7
Estonian

-Source
Tallinna Tööoskusamet ERA.1569.1.2218, leht 1,7
Estonian
Note
Teenis 6 aastat Kaitseväe keskapteegi arstimite jaoskonnas; 1933 rentis Eesti Kiir-Foto Ühingult õiguse kiirpildistamiseks Tallinna ümbruskonna metsades; 09.02.1938 omandas kiirfoto tööalal õppinud töölise kutse (Tallinna Tööoskusameti kutsetunnitus 10.03.1938 nr 2223 vastava eksami sooritamise eest); 10.03.1938 Tallinna tööoskusameti kiirfoto tööala õppinud töölise regisytreerimistunnistus nr 7216

(Märkuste viide: Tallinna Tööoskusamet ERA.1569.1.2218, leht 2,9)
Estonian

Reference
Tallinna Tööoskusamet ERA.1569.1.2218
Estonian