Life role
Dataset owner
Estonian Photographic Heritage Society owns the information on this page
License
Public Domain Dedication (CC0) applies to the information on this page and not any works/objects created by the actor
Last changed
07/09/2017 06:33:31
Published
Status

URI
http://kulturnav.org/3b44b34e-264a-41a7-b06a-1fed76156fa9 | RDF/XML | JSON-LD
Name
Olvet, Heiti
Estonian

First name
Heiti
Estonian

Last name
Olvet
Estonian

Other name
Jensen

-Name
Jensen
Estonian

Birth
04.05.1912 Viljandi

-Time
04.05.1912
-Place reference
Viljandi

--Place (text)
Viljandi
Estonian
Life role
Photographer 1926 1944?
Rakvere Tööoskusamet ERA.4248.1.1262, leht 1,4,7

-Life role
English

Norwegian bokmål

Swedish

Estonian

Finnish

Spanish

Dutch

-Timespan
1926 1944?

--Earliest time
1926
--Latest time
1944?
-Source
Rakvere Tööoskusamet ERA.4248.1.1262, leht 1,4,7
Estonian

Gender
Man
English

Norwegian bokmål

Man
Swedish

Estonian

Occupation
fotograaf
Rakvere Tööoskusamet ERA.4248.1.1262, leht 7

-Description
fotograaf
Estonian

-Source
Rakvere Tööoskusamet ERA.4248.1.1262, leht 7
Estonian
Activity
Töötas fotostuudios
12.03.1934-1938- Lai tn 17, Rakvere; 1942- Laada tn 3 a, Rakvere
Rakvere Tööoskusamet ERA.4248.1.1262, leht 2,3; ERA.4248.1.1130. leht 6

-Type of activity
Töötas fotostuudios
Estonian

-Description
12.03.1934-1938- Lai tn 17, Rakvere; 1942- Laada tn 3 a, Rakvere
Estonian

-Source
Rakvere Tööoskusamet ERA.4248.1.1262, leht 2,3; ERA.4248.1.1130. leht 6
Estonian
Residence
-1933-1939- Rakvere, Tööstuse tn 12; -1941-1942- Rakvere, Lai tn 17
Rakvere Tööoskusamet ERA.4248.1.1262, leht 5,10

-Description
-1933-1939- Rakvere, Tööstuse tn 12; -1941-1942- Rakvere, Lai tn 17
Estonian

-Source
Rakvere Tööoskusamet ERA.4248.1.1262, leht 5,10
Estonian
Note
1932-1933 oli Rakvere Fotokunsti Harrastajate Ringi poolt korraldatud fotokursuste lektoriks ja ringi fotolaboratooriumi praktiliste tööde õppejõuks; 05.11.1935-1942- Olveti ateljees töötas ka piltnik Hugo Männik; 23.11.1933 väljastati Rakvere tööoskusameti poolt fotograafia tööala õppinud töölise kutsetunnistus nr 167 (vastava eksami sooritamise eest) ja registreerimistunnitus nr 276; 10.03.1939 väljastati Rakvere tööoskusameti poolt fotograafia meistri kutsetunnistus nr 163 (vastava eksami sooritamise eest) ja registreerimistunnitus nr 293.

(Märkuste viide: Rakvere Tööoskusamet ERA.4248.1.1262, leht 2,3,5; ERA.4248.1.1130. leht 6)
Estonian

Reference
Rakvere Tööoskusamet ERA.4248.1.1262
Estonian