Heckmann, Robert (1848 - 1891) [no]

Heckmann, Robert (norwegian bokmål)

Personer Museene i Sør-Trøndelag (Museene i Sør-Trøndelag AS (MIST)) [no]

Life role
Dataset owner
Museene i Sør-Trøndelag AS (MIST) (Museum) [no] owns the information on this page
Last changed
11/10/2018 08:59:35
Published
Status

URI
http://kulturnav.org/cf15ed79-3ed1-4598-a4a6-498474c5c890 | RDF/XML | JSON-LD
Name
Heckmann, Robert
Norwegian bokmål

Alternative name
Georg Julius Robert Heckmann
Norwegian bokmål

Birth
03/11/1848

-Time
03/11/1848
Death
29/11/1891

-Time
29/11/1891
Life role
-Life role
English

Norwegian bokmål

Swedish

Estonian

Finnish
DigitaltMuseum
021036972669
-Id
021036972669
-System
DigitaltMuseum