Meyer, Otto (1885 - 1933) [no]

Meyer, Otto (norwegian bokmål)

Personer Museene i Sør-Trøndelag (Museene i Sør-Trøndelag AS (MIST)) [no]

Description
Sveitsisk maler og grafiker. [no]
Dataset owner
Museene i Sør-Trøndelag AS (MIST) (Museum) [no] owns the information on this page
Last changed
11/10/2018 08:56:53
Published
Status

URI
http://kulturnav.org/64628f53-fdae-437d-899d-819b7db2f743 | RDF/XML | JSON-LD
Name
Meyer, Otto
Norwegian bokmål

Alternative name
Otto Meyer Amden
Norwegian bokmål

Description
Sveitsisk maler og grafiker.
Norwegian bokmål

Birth
20.02.1885

-Time
20.02.1885
Death
15.01.1933

-Time
15.01.1933
DigitaltMuseum
021037698771
-Id
021037698771
-System
DigitaltMuseum