Ålerudneset (Befolket sted) [no] Place holder

Ålerudneset (norwegian bokmål)

Norske bruk och boliger (Eksterne data) [no]


URI
http://kulturnav.org/3565a622-319c-4978-85b2-1f10461fd5d3
Name
Ålerudneset
Norwegian bokmål

Alternative name
Ålerudnesset
Norwegian bokmål

Place type
English

Norwegian bokmål


Estonian

Coordinates
59.61434, 10.87719, - WGS 84 (EPSG:4326)

-Reference system

Norwegian bokmål


-Latitude (Northing)
59.61434
-Longitude (Easting)
10.87719
Is Part Of
English
English
               Ås (Kommune) [no] - Municipality (Norway)
English

Sentralt stedsnavnregister (SSR)
384898

-Id
384898
-System
Sentralt stedsnavnregister (SSR)