Arntzen, Sissel (1946 - ) [no]

Other languages: Arntzen, Sissel (norwegian bokmål), Arntzen, Sissel (swedish)

Kunstnere, arkitekter og designere i offentlige samlinger i Norge (Nasjonalmuseet for kunst, arkitektur og design) [no]

Life role
Dataset owner
Contact information
Gro Benedikte Pedersen: gro.pedersen@nasjonalmuseet.no [no]
Magnus Bognerud: magnus.bognerud@nasjonalmuseet.no [no]
Yvonne Brenden Hansen: yvonne.hansen@nasjonalmuseet.no [no]
Sjur Einen Sævik: sjur.saevik@nasjonalmuseet.no [no]
License
Navngivelse-Del på samme vilkår (CC BY-SA) [no] applies to the information on this page and not any works/objects created by the actor
Last changed
19/03/2024 21:06:50
08/06/2024 07:54:57
Published
Status
Help

URI
http://kulturnav.org/278f417f-c278-408c-8af4-42337aa464a0 | RDF/XML | JSON-LD
Name
Arntzen, Sissel
Norwegian bokmål

Arntzen, Sissel
Swedish

First name
Sissel
Norwegian bokmål

Last name
Arntzen
Norwegian bokmål

Alternative name
Arntzen, Sissel Sofie Zahl
Swedish

Norsk kunstnersleksikon

Birth
14/02/1946 , , Vadsø [sv],

-Time
14/02/1946
-Place reference
, , Vadsø [sv],
--Place (text)
Vadsø
Swedish
Life role
-Life role
English

Norwegian bokmål

Swedish

Estonian

Finnish

Norwegian nynorsk
Gender
English

Norwegian bokmål

Swedish

Estonian

German

Nationality

Norwegian bokmål

Swedish

Estonian




Norwegian nynorsk

NKL article_id
416104

-Id
416104
-System
NKL article_id
DigitaltMuseum
021036619979
-Id
021036619979
-System
DigitaltMuseum