Flood, Livja (1909 - ) [no]

Flood, Livja (norwegian bokmål), Flood, Livja (swedish)

Kunstnere, arkitekter og designere i norske offentlige samlinger (Nasjonalmuseet for kunst, arkitektur og design) [no]

Life role
Dataset owner
License
Navngivelse-Del på samme vilkår (CC BY-SA) [no] applies to the information on this page and not any works/objects created by the actor
Last changed
01/04/2021 15:43:52
19/06/2021 09:12:19
Published
Status

URI
http://kulturnav.org/1fbd6711-1e14-4513-9041-0463b2534358 | RDF/XML | JSON-LD
Name
Flood, Livja
Norwegian bokmål

Flood, Livja
Swedish

Alternative name
Flood, Liv-Ingebjørg
Swedish

Norsk kunstnersleksikon

Birth
17/08/1909 , , Tromsø [sv]

-Time
17/08/1909
-Place reference
, , Tromsø [sv]
--Place (text)
Tromsø
Swedish
Life role
-Life role
English

Norwegian bokmål

Swedish

Estonian

Finnish

Norwegian nynorsk
Gender
English

Norwegian bokmål

Swedish

Estonian

NKL article_id
417644

-Id
417644
-System
NKL article_id
DigitaltMuseum
021036634497
-Id
021036634497
-System
DigitaltMuseum