Boställe till kronostallet [sv]

Boställe till kronostallet (swedish)

Karlskrona - Byggnader [sv]

Last changed
November 22, 2018 4:01:50 PM CET
Published
Status

URI
http://kulturnav.org/38c4f77f-fd7a-4cfd-9536-640b409ec249 | RDF/XML | JSON-LD
Name
Boställe till kronostallet
Swedish

Other name
902 Fortifikationsverket. Byggnads- och infraregister.

-Name
902
Swedish

-Source
Fortifikationsverket. Byggnads- och infraregister.
Swedish
-Place
Norwegian bokmål


Geodata
56.15782 15.58335

-Reference system
-Latitude (Northing)
56.15782
-Longitude (Easting)
15.58335
-Text
Riksantikvarieämbetet. Bebyggelseregistret, Fd boställe. Hämtad 2018-11-20.
Swedish