Saltzman, Katarina (1966 - ) [sv]

Saltzman, Katarina (swedish)

Författarregister till Fataburen: Nordiska museets och Skansens årsbok (Nordiska museet) [sv]

Dataset owner
Nordiska museet (Museum) [sv] owns the information on this page
Last changed
10/12/2019 15:21:38
Published
Status

URI
http://kulturnav.org/f1ff7964-294b-46fd-9c67-95c773ec6e74 | RDF/XML | JSON-LD
Name
Saltzman, Katarina
Swedish

Other name
Katarina Saltzman [sv] - Naturlig namnform [sv]

-Name
Katarina Saltzman
Swedish

-Specified
Naturlig namnform
Swedish
Birth
1966

-Time
1966