Almli (Befolket sted) [no] Place holder

Almli (norwegian bokmål)

Norske bruk och boliger (Eksterne data) [no]


URI
http://kulturnav.org/e645178f-623a-4969-b739-dc612d45452d
Name
Almli
Norwegian bokmål

Alternative name
Almlia
Norwegian bokmål

Place type
English

Norwegian bokmål


Estonian

Specified place type
Coordinates
66.51765, 13.2783, - WGS 84 (EPSG:4326)

-Reference system

Norwegian bokmål


-Latitude (Northing)
66.51765
-Longitude (Easting)
13.2783
Is Part Of
English
English
English

Sentralt stedsnavnregister (SSR)
264627

-Id
264627
-System
Sentralt stedsnavnregister (SSR)