Vellepere, Heinrich (1909 - ) [et]

Vellepere, Heinrich (estonian)

Biographical Database of Estonian Photographers (Estonian Photographic Heritage Society)

Life role
Dataset owner
Estonian Photographic Heritage Society owns the information on this page
License
Public Domain Dedication (CC0) applies to the information on this page and not any works/objects created by the actor
Last changed
07/09/2017 06:34:11
Published
Status

URI
http://kulturnav.org/de36a74f-1a08-4586-b4d7-cc9c5ab3cc2d | RDF/XML | JSON-LD
Name
Vellepere, Heinrich
Estonian

First name
Heinrich
Estonian

Last name
Vellepere
Estonian

Other name
Velberg

-Name
Velberg
Estonian

Birth
26.06.1909
Tallinna Tööoskusamet ERA.1569.1.2195, leht 1

-Time
26.06.1909
-Source
Tallinna Tööoskusamet ERA.1569.1.2195, leht 1
Estonian
Life role
Photographer 1932 1940?
Tallinna Tööoskusamet ERA.1569.1.2195, leht 6

-Life role
English

Norwegian bokmål

Swedish

Estonian

Finnish

Spanish

Dutch

-Timespan
1932 1940?

--Earliest time
1932
--Latest time
1940?
-Source
Tallinna Tööoskusamet ERA.1569.1.2195, leht 6
Estonian

Gender
Man
English

Norwegian bokmål

Man
Swedish

Estonian

Occupation
1929-1930 mereväe fotograaf Kaitseväe teenistuse ajal; 1931-1932 fotograafia ala oskustööline fotoettevõtetes "Orion" ja "Weidenbaum & Ko"; 1932- fotograaf, fotoateljee omanik

-Description
1929-1930 mereväe fotograaf Kaitseväe teenistuse ajal; 1931-1932 fotograafia ala oskustööline fotoettevõtetes "Orion" ja "Weidenbaum & Ko"; 1932- fotograaf, fotoateljee omanik
Estonian

Activity
Töötas fotostuudios
1932-1940- Tööstuse 5-2, Tallinn

-Type of activity
Töötas fotostuudios
Estonian

-Description
1932-1940- Tööstuse 5-2, Tallinn
Estonian

Education
1925-1929 õppis fotograafiat fotograaf Valter Lembergi juures Tallinnas; 1931 täiendas end fotograaf Binderi juures Berliinis, Saksamaal
Tallinna Tööoskusamet ERA.1569.1.2195, leht 10

-Description
1925-1929 õppis fotograafiat fotograaf Valter Lembergi juures Tallinnas; 1931 täiendas end fotograaf Binderi juures Berliinis, Saksamaal
Estonian

-Source
Tallinna Tööoskusamet ERA.1569.1.2195, leht 10
Estonian

Residence
-1934-1939- Tööstuse 1 ja 5-2, Tallinn
Tallinna Tööoskusamet ERA.1569.1.2195, leht 1,8

-Description
-1934-1939- Tööstuse 1 ja 5-2, Tallinn
Estonian

-Source
Tallinna Tööoskusamet ERA.1569.1.2195, leht 1,8
Estonian
Reference
Tallinna Tööoskusamet ERA.1569.1.2195
Estonian

Alternative id
Eestipiltnik: 661

-Id
661
-System
Eestipiltnik