Lind, Jenny (1820 - 1887) [no]

Lind, Jenny (norwegian bokmål)

Personer Museene i Sør-Trøndelag (Museene i Sør-Trøndelag AS (MIST)) [no]

Life role
Dataset owner
Museene i Sør-Trøndelag AS (MIST) (Museum) [no] owns the information on this page
Last changed
11/10/2018 08:55:36
14/09/2019 03:50:56
Published
Status

URI
http://kulturnav.org/dbe03249-928a-4218-b982-a5a1098cd809 | RDF/XML | JSON-LD
Name
Lind, Jenny
Norwegian bokmål

Alternative name
Johanna Maria Lind
Norwegian bokmål

Birth
06.10.1820

-Time
06.10.1820
Death
02.11.1887

-Time
02.11.1887
Life role
-Life role
English

Norwegian bokmål

Swedish

Estonian

Finnish

Gender
English

Norwegian bokmål

Swedish

Estonian

Nationality

Norwegian bokmål

Swedish

Alternative id
DigitaltMuseum: 021036972529

-Id
021036972529
-System
DigitaltMuseum