Hartley, Patrick Ian (1970 - ) [no]

Hartley, Patrick Ian (norwegian bokmål)

Kunstnere, arkitekter og designere i norske offentlige samlinger (Nasjonalmuseet for kunst, arkitektur og design) [no]

Dataset owner
Contact information
Gro Benedikte Pedersen: gro.pedersen@nasjonalmuseet.no [no]
Magnus Bognerud: magnus.bognerud@nasjonalmuseet.no [no]
Yvonne Brenden Hansen: yvonne.hansen@nasjonalmuseet.no [no]
Sjur Einen Sævik: sjur.saevik@nasjonalmuseet.no [no]
Last changed
01/04/2021 14:16:38
Published
Status

URI
http://kulturnav.org/d877f95d-2b7d-450c-9682-1f707b235993 | RDF/XML | JSON-LD
Name
Hartley, Patrick Ian
Norwegian bokmål

First name
Patrick Ian
Norwegian bokmål

Last name
Hartley
Norwegian bokmål

Other name
Paddy Hartley Brukes av kunstneren

-Name
Paddy Hartley
Norwegian bokmål

-Specified
Brukes av kunstneren
Norwegian bokmål
Birth
1970

-Time
1970
Life role
-Life role
English

Norwegian bokmål

Swedish

Estonian

Finnish
-Life role
English

Norwegian bokmål


-Life role
English

Norwegian bokmål

Swedish

Estonian

Finnish

Norwegian nynorsk
Gender
Man
English

Norwegian bokmål

Man
Swedish

Estonian

German

Activity
Designer

-Type of activity (text)
Designer
Norwegian bokmål
Kunsthåndverker

-Type of activity (text)
Kunsthåndverker
Norwegian bokmål
Kunstner

-Type of activity (text)
Kunstner
Norwegian bokmål
Nasjonalmuseet ID
D877F95D-2B7D-450C-9682-1F707B235993

-Id
D877F95D-2B7D-450C-9682-1F707B235993
-System
Nasjonalmuseet ID
DigitaltMuseum
021039688036
-Id
021039688036
-System
DigitaltMuseum