Feldmann, Eellend Beate (1971 - ) [sv]

Feldmann, Eellend Beate (swedish)

Författarregister till Fataburen: Nordiska museets och Skansens årsbok (Nordiska museet) [sv]

Description
Fil dr., Samordnare öppen tillgång till vetenskapliga publikationer hos KB [sv]
Dataset owner
Nordiska museet (Museum) [sv] owns the information on this page
Last changed
10/12/2019 15:21:18
Published
Status

URI
http://kulturnav.org/d6e755db-098c-4014-9c72-eacbe122ce3a | RDF/XML | JSON-LD
Name
Feldmann, Eellend Beate
Swedish

Other name
Eellend Beate Feldmann [sv] - Naturlig namnform [sv]

-Name
Eellend Beate Feldmann
Swedish

-Specified
Naturlig namnform
Swedish
Description
Fil dr., Samordnare öppen tillgång till vetenskapliga publikationer hos KB
Swedish

Birth
1971

-Time
1971