Fredbärj, Telemak (1895 - 1975) [sv]

Fredbärj, Telemak (swedish)

Författarregister till Fataburen: Nordiska museets och Skansens årsbok (Nordiska museet) [sv]

Dataset owner
Nordiska museet (Museum) [sv] owns the information on this page
Last changed
10/12/2019 15:20:16
Published
Status

URI
http://kulturnav.org/ce8a1b26-4d98-4f6a-8a7b-d992ad57f984 | RDF/XML | JSON-LD
Name
Fredbärj, Telemak
Swedish

Other name
Telemak Fredbärj [sv] - Naturlig namnform [sv]

-Name
Telemak Fredbärj
Swedish

-Specified
Naturlig namnform
Swedish
Birth
1895

-Time
1895
Death
1975

-Time
1975