Superb (Tekstilindustri) [no]

Superb (norwegian bokmål)

Industribedrifter (Norsk Teknisk Museum) [no]

Description
Konfeksjonsfabrikk i Molde, Møre og Romsdal, produserte finare herrekonfeksjon. [nn]
Dataset owner
Norsk Teknisk Museum (Museum) [no] owns the information on this page
Last changed
19/12/2017 15:14:17
Published
Status
Help

URI
http://kulturnav.org/ce6446c3-7ab5-453f-9c88-7231b81cc937 | RDF/XML | JSON-LD
Name
Superb
Norwegian bokmål

Alternative name
Confectionsfabriken
Norwegian bokmål

Confectionsfabriken Molde
Norwegian bokmål

Description
Konfeksjonsfabrikk i Molde, Møre og Romsdal, produserte finare herrekonfeksjon.
Norwegian nynorsk

Establishment
1905

-Time
1905
Termination
1960-tallet

-Dating comment
1960-tallet
Norwegian bokmål
Type

Norwegian bokmål

Swedish

Coordinates
62.73743, 7.16367, -

-Latitude (Northing)
62.73743
-Longitude (Easting)
7.16367
DigitaltMuseum
021167115370
-Id
021167115370
-System
DigitaltMuseum