Lindeqvist, Christina (1948 - ) [sv]

Lindeqvist, Christina (swedish)

Författarregister till Fataburen: Nordiska museets och Skansens årsbok (Nordiska museet) [sv]

Dataset owner
Nordiska museet (Museum) [sv] owns the information on this page
Last changed
10/12/2019 15:21:30
Published
Status

URI
http://kulturnav.org/cccdb0da-4d38-4ce2-8c3c-4f6e198fd5e4 | RDF/XML | JSON-LD
Name
Lindeqvist, Christina
Swedish

Other name
Christina Lindeqvist [sv] - Naturlig namnform [sv]

-Name
Christina Lindeqvist
Swedish

-Specified
Naturlig namnform
Swedish
Birth
1948

-Time
1948