Åmotsstugua (Befolket sted) [no] Place holder

Åmotsstugua (norwegian bokmål)

Norske bruk och boliger (Eksterne data) [no]


URI
http://kulturnav.org/c87b64c0-46d9-46cb-b508-1461943b4b3e
Name
Åmotsstugua
Norwegian bokmål

Alternative name
Åmotstuen
Norwegian bokmål

Place type
English

Norwegian bokmål


Estonian

Specified place type
Norwegian bokmål

Coordinates
60.82649, 10.05782, - WGS 84 (EPSG:4326)

-Reference system

Norwegian bokmål


-Latitude (Northing)
60.82649
-Longitude (Easting)
10.05782
Is Part Of
Sentralt stedsnavnregister (SSR)
128806

-Id
128806
-System
Sentralt stedsnavnregister (SSR)