Fuglevaag, Brit (1939 - ) [no]

Fuglevaag, Brit (norwegian bokmål), Fuglevaag, Brit (swedish)

Kunstnere, arkitekter og designere i norske offentlige samlinger (Nasjonalmuseet for kunst, arkitektur og design) [no]

Life role
Dataset owner
License
Navngivelse-Del på samme vilkår (CC BY-SA) [no] applies to the information on this page and not any works/objects created by the actor
Last changed
01/04/2021 15:51:25
18/09/2021 06:04:20
Published
Status

URI
http://kulturnav.org/afa2a206-3a0b-4cfc-a525-af87642534d9 | RDF/XML | JSON-LD
Name
Fuglevaag, Brit
Norwegian bokmål

Fuglevaag, Brit
Swedish

Alternative name
Fuglevaag, Brit Halldis
Swedish

Norsk kunstnersleksikon

Birth
19/04/1939 , , Kirkenes [sv]

-Time
19/04/1939
-Place reference
, , Kirkenes [sv]
--Place (text)
Kirkenes
Swedish
Life role
-Life role
English

Norwegian bokmål

Swedish

Estonian

Finnish

Norwegian nynorsk
Gender
English

Norwegian bokmål

Swedish

Estonian

NKL article_id
414545

-Id
414545
-System
NKL article_id
DigitaltMuseum
021036634559
-Id
021036634559
-System
DigitaltMuseum