Ytre Syltefjord (Forlatt sted) [no]

Ytre Syltefjord (norwegian bokmål)

Norske forlatte steder [no]


URI
http://kulturnav.org/ae4a7792-7bb3-4738-b84c-3f6c13784ffd | RDF/XML | JSON-LD | GeoJSON
Name
Ytre Syltefjord
Norwegian bokmål

Alternative name
Syltefjord,ytre
Norwegian bokmål

Place type
Norwegian bokmål


Coordinates
70.57216, 30.24218, - WGS 84 (EPSG:4326)

-Reference system

Norwegian bokmål


-Latitude (Northing)
70.57216
-Longitude (Easting)
30.24218
Is Part Of
Sentralt stedsnavnregister (SSR)
328418

-Id
328418
-System
Sentralt stedsnavnregister (SSR)
Editorial note
Alternativ id: Sentralt stedsnavnregister (SSR). Alternativ ID er ikke lenger korrekt, da identifikator har endret seg siden den ble lastet ned fra SSR.
Norwegian bokmål