Wiking-Faria, Pablo (1951 - ) [sv]

Wiking-Faria, Pablo (swedish)

Författarregister till Fataburen: Nordiska museets och Skansens årsbok (Nordiska museet) [sv]

Dataset owner
Nordiska museet (Museum) [sv] owns the information on this page
Last changed
10/12/2019 15:21:39
27/02/2021 14:18:43
Published
Status

URI
http://kulturnav.org/ae344bb7-2dcb-4420-bff1-27b678c5658b | RDF/XML | JSON-LD
Name
Wiking-Faria, Pablo
Swedish

First name
Pablo
Swedish

Other name
Pablo Wiking-Faria [sv] - Naturlig namnform [sv]

-Name
Pablo Wiking-Faria
Swedish

-Specified
Naturlig namnform
Swedish
Birth
1951

-Time
1951