Indre Østfold (Kommune) [no]

Indre Østfold (norwegian bokmål)

Kommune [no]

Published
Status
Help

URI
http://kulturnav.org/adb19dae-63f0-4130-b9e0-502a393e527e | RDF/XML | JSON-LD | GeoJSON
Name
Indre Østfold
Norwegian bokmål

Alternative name
Indre Østfold kommune
Norwegian bokmål

Code
3014
Place type

Norwegian bokmål

Swedish

Coordinates
59.59657, 11.21632, - WGS 84 (EPSG:4326)

-Reference system

Norwegian bokmål


-Latitude (Northing)
59.59657
-Longitude (Easting)
11.21632
Is Part Of
Preceded by
Norwegian bokmål

Norwegian bokmål

Norwegian bokmål

Norwegian bokmål

Norwegian bokmål

Time
01/01/2020

-Earliest time
01/01/2020
Editorial note
Kommunesammenslåing av Askim, Eidsberg, Hobøl, Spydeberg og Trøgstad kommune
Norwegian bokmål