Berggren, Torell Viveka (1961 - ) [sv]

Berggren, Torell Viveka (swedish)

Författarregister till Fataburen: Nordiska museets och Skansens årsbok (Nordiska museet) [sv]

Dataset owner
Nordiska museet (Museum) [sv] owns the information on this page
Last changed
10/12/2019 15:20:07
Published
Status

URI
http://kulturnav.org/9cd48228-130b-426d-a8ef-d23f14638077 | RDF/XML | JSON-LD
Name
Berggren, Torell Viveka
Swedish

Other name
Torell Viveka Berggren [sv] - Naturlig namnform [sv]

-Name
Torell Viveka Berggren
Swedish

-Specified
Naturlig namnform
Swedish
Birth
1961

-Time
1961