Årrestad (Befolket sted) [no] Place holder

Årrestad (norwegian bokmål)

Norske bruk och boliger (Eksterne data) [no]


URI
http://kulturnav.org/9449a79d-8ab6-4b7d-bb02-be7105e12e38
Name
Årrestad
Norwegian bokmål

Alternative name
Orrestad
Norwegian bokmål

Place type
English

Norwegian bokmål


Estonian

Coordinates
58.5449, 6.1918, - WGS 84 (EPSG:4326)

-Reference system

Norwegian bokmål


-Latitude (Northing)
58.5449
-Longitude (Easting)
6.1918
Is Part Of
Sentralt stedsnavnregister (SSR)
8936

-Id
8936
-System
Sentralt stedsnavnregister (SSR)