Anvisåsvollan (Befolket sted) [no] - Deprecated

Other languages: Anvisåsvollan (norwegian bokmål)

Norske stedsnavn [no]

Deprecated
Status

URI
Needs to be published, before URI is available
Name
Anvisåsvollan
Norwegian bokmål

Alternative name
Anvissætrane
Norwegian bokmål

Place type
English

Norwegian bokmål


Estonian

Coordinates
62.464, 11.129, - WGS 84 (EPSG:4326)

-Reference system

Norwegian bokmål


-Latitude (Northing)
62.464
-Longitude (Easting)
11.129
Is Part Of
English
English
English

Sentralt stedsnavnregister (SSR)
729650

-Id
729650
-System
Sentralt stedsnavnregister (SSR)
Editorial note
Alternativ id: Sentralt stedsnavnregister (SSR). Alternativ ID er ikke lenger korrekt, da identifikator har endret seg siden den ble lastet ned fra SSR.
Norwegian bokmål