Thoe, Scott (1947 - ) [no]

Thoe, Scott (norwegian bokmål), Thoe, Scott (swedish)

Kunstnere, arkitekter og designere i norske offentlige samlinger (Nasjonalmuseet for kunst, arkitektur og design) [no]

Life role
Dataset owner
License
Navngivelse-Del på samme vilkår (CC BY-SA) [no] applies to the information on this page and not any works/objects created by the actor
Last changed
01/04/2021 16:12:57
08/05/2021 12:48:12
Published
Status

URI
http://kulturnav.org/80de22be-af41-4cf2-80fb-640ce9993c01 | RDF/XML | JSON-LD
Name
Thoe, Scott
Norwegian bokmål

Thoe, Scott
Swedish

Alternative name
Thoe, Jeffrey Scott
Swedish

Norsk kunstnersleksikon

Birth
05/08/1947 , , Minnesota, USA [sv]

-Time
05/08/1947
-Place reference
, , Minnesota, USA [sv]
--Place (text)
Minnesota, USA
Swedish
Life role
-Life role
English

Norwegian bokmål

Swedish

Estonian

Finnish

Norwegian nynorsk
Gender
Man
English

Norwegian bokmål

Man
Swedish

Estonian

NKL article_id
430901

-Id
430901
-System
NKL article_id
DigitaltMuseum
021036637001
-Id
021036637001
-System
DigitaltMuseum