Knutsen, Hildur (1914 - 2003) [no]

Knutsen, Hildur (norwegian bokmål)

Personer Museene i Sør-Trøndelag (Museene i Sør-Trøndelag AS (MIST)) [no]

Dataset owner
Museene i Sør-Trøndelag AS (MIST) (Museum) [no] owns the information on this page
Last changed
16/10/2019 11:31:19
Published
Status

URI
http://kulturnav.org/800602d2-808f-4206-a10d-f2e7bea69748 | RDF/XML | JSON-LD
Name
Knutsen, Hildur
Norwegian bokmål

First name
Hildur
Norwegian bokmål

Last name
Knutsen
Norwegian bokmål

Other name
Haanæs, Hildur Pikenavn

-Name
Haanæs, Hildur
Norwegian bokmål

-Specified
Pikenavn
Norwegian bokmål
Birth
31.05.1914

-Time
31.05.1914
Death
26.10.2003

-Time
26.10.2003
Gender
English

Norwegian bokmål

Swedish

Estonian

Nationality

Norwegian bokmål

Swedish

Biography

Adresse: Røros, Røros bergstad, Bergmannsgata 34, gnr/bnr (039b) (Norge)
Pikenavn: Hildur Haanæs

Norwegian bokmål

Residence
Røros (Kommune) [no] Røros bergstad, Bergmannsgata 34, gnr/bnr (039b)

-Place reference
Røros (Kommune) [no] Røros bergstad, Bergmannsgata 34, gnr/bnr (039b)
--Place
Norwegian bokmål

--Specified
Røros bergstad, Bergmannsgata 34, gnr/bnr (039b)
Norwegian bokmål