Åmot (Befolket sted) [no] Place holder

Åmot (norwegian bokmål)

Norske bruk och boliger (Eksterne data) [no]


URI
http://kulturnav.org/789443ca-fdc7-47b3-a812-343ea4f960a6
Name
Åmot
Norwegian bokmål

Alternative name
Nedre Åmot
Norwegian bokmål

Place type
English

Norwegian bokmål


Estonian

Specified place type
Norwegian bokmål

Coordinates
60.99243, 10.04348, - WGS 84 (EPSG:4326)

-Reference system

Norwegian bokmål


-Latitude (Northing)
60.99243
-Longitude (Easting)
10.04348
Is Part Of
Sentralt stedsnavnregister (SSR)
128149

-Id
128149
-System
Sentralt stedsnavnregister (SSR)